Tel: (0224) 443 62 40 - 41- 42 - | Faks: (0224) 443 62 43   Email: umutyalitim@umutyalitim.com.tr

Shingle Çatı Örtüsü Genel Bilgi

Çatılar, içinde yaşadığımız yapıyı dış etkenlere karşı koruyan, içerisinde konfor koşullarını devam ettirebilmemizi şağlayan koruyucu bir kabuktur. Çatılar farklı sıcaklıklara, rüzgara, yağışa kısacası tüm dış etkenlere karşı koyarak yapı içerisinde konfor şartlarının elde edilmesini sağlar. Çatıların iki temel yapısal bileşeni vardır. Bunlar taşıyıcı sistem ve dış etekenlere karşı yapıyı koruyan örtü tabakasıdır. Konforlu bir iç mekan elde etmek istiyorsak çatı kaplama örtüsünün ısı izolasyonu, buhar kesici, su geçirimsizliğini sağlayan, uv ışınlarına karşı koruyan, termin şoklara karşı koruyan yalıtım katmanları ile örtülmesi gereklidir.

Shingle çatı örtüleri; Hafiflik, kolay uygulama, esneklik, dekoratif ve uzun ömürlü olması özellikleri ile günümüz yapılarında çatı ötrüsü olarak tercih edilmektedir.

Tüm Hakkı Saklıdır

Umut Yalıtım, bu sitenin içeriğinin doğru ve güncel olması için gerekli çabayı gösterecektir. Ancak, sitenin içeriğine güvenilmesi sebebiyle doğabilecek zarar ve kayıplara ilişkin herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sitedeki bazı bilgiler, Sitenin kullanıma sunulmasından sonra yapılmış olabilecek ürün değişiklikleri sebebiyle fiili durumu yansıtmayabilir. Sitede yer alan bazı ekipmanlar, sadece belirli ülkelerde bulunuyor ya da sadece ekstra ücret karşılığında sunuluyor olabilir. Umut Yalıtım, site içeriğini dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

İletişim Detayları

Üçevler Mah. Nilüfer Ticaret Merkezi
56. Sokak No:80
Nilüfer / Bursa
Türkiye

Email: umutyalitim@umutyalitim.com.tr
Website: www.umutyalitim.com.tr

Firma Detayları

Umut Yalıtım Çatı Kaplama İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Mersis No: 0892028258500010

Sicil No: 63083