Tel: (0224) 443 62 40 - 41- 42 - | Faks: (0224) 443 62 43   Email: umutyalitim@umutyalitim.com.tr

AquaCity Denizli’de Sinpaş Yapı A.Ş Proje yönetiminde yapımına başlanan Aquacity projesinde su ve yeşille iç içe dört farklı yaşam alternatifi geliştirildi,Konut,Ticari Alanlar ve Sosyal Alanlar olmak üzere inşaa edilecek projede yalıtım için ayrılan bütçe 5.000.000 TL olarak ön görülmüş bu kapsamda Su yalıtımlarında Poliüretan esaslı,Çimento esaslı ve Bitüm esaslı olmak üzere 3 tip yalıtım uygulanmaktadır,Isı yalıtımı olarak 30 kg/m3 yoğunlukta XPS levhalar tercih edilmiştir.Proje kapsamında Su yalıtımı 54.000 m2 olamak üzere 26.000 m2 Isı yalıtımı yapılmaya devam edilmektedir.

Maldivler bölgesinden gelen kumuyla kumsal hayatı sunan Aqua Beach, su kenarındaki yalılarıyla Aqua Mansion, büyüsüne kapılacağınız göl ve bahçe evleriyle Aqua Homes & Garden ve Denizli’nin en yüksek kuleleri Aqua Towers, AquaCity Denizli’de sizi bekliyor.

Denizli’de, suyla iç içe bir yaşamı yeniden yorumlayan Sinpaş’ın AquaCity projesinde, toplam 210 bin metrekarelik proje alanı içerisinde 4 ayrı yaşam seçeneği yer alıyor.

Aqua Beach’de Denizlililer kumsal evleriyle tanışıyor. Maldivler bölgesinden gelen özel kumlarla oluşturulacak kumsal ve plaj burada yer alıyor. Bu etapta çocuklar su kaydırağı, Aqua Dance ve açık havuz ile Aqua Park’ ın tadını çıkarırken, gençler Aqua Voley ile kumda voleybol oynayabilecekler… Aquacity sakinleri, Aqua Beach Club’ta güneşin tadını çıkarıp, suyun üzerinde tasarlanan bungalovlarda su oyunları eşliğinde dinlenebilecekler. Aqua Cine’ de, açık hava sinemasında ailece film izlemenin keyfine varacaklar…

Aqua Mansion konseptinde, yalı yaşamı öne çıkıyor. Bu yaşam seçeneğinde, suya sıfır bir hayatın ayrıcalığı yalı apartmanları konforuyla buluşuyor. Aqua Mansion sakinleri, suyun kenarında Aqua Steps’ten başlayan uzun yürüyüşlerden sonra Aqua Terrace’lar ile suyun kenarında, akşamüstü buluşmalarının keyfini yaşayacaklar.

Aqua Homes & Garden’da ise göl ve bahçe keyfi bir arada yaşanıyor. Çocuklara ağaç dallarından meyve toplama, kendi sebzesini yetiştirme ve çocuk parklarında vakit geçirme olanağı da sunan bu konseptte, bir yakada göller ve kamelyalar, diğer yakada bahçeler ve teraslar ile dingin bir yaşam Aqua Homes & Garden sakinlerini bekliyor.

 

AquaTowers ise şehrin en yüksek ve en prestijli residence kuleleri olarak yükseliyor. AquaCity, farklı tipte konutlarının ve renkli sosyal yaşamının yanı sıra, Aqua Towers’ın altında konumlanan 11 bin 500 metre karelik ticari alanlar alanı içerisinde, mutfak, ev tekstili, kadın ve erkek giyim mağazaları, fast food zincirleri, spor mağazaları, kafeler, restoranlar, çocuk giyim ve oyuncak mağazalar bulunuyor. AquaMall adıyla Denizlilerin yeni buluşma ve alışveriş merkezi olarak yükseliyor.

Denizli AquaCity

Tüm Hakkı Saklıdır

Umut Yalıtım, bu sitenin içeriğinin doğru ve güncel olması için gerekli çabayı gösterecektir. Ancak, sitenin içeriğine güvenilmesi sebebiyle doğabilecek zarar ve kayıplara ilişkin herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sitedeki bazı bilgiler, Sitenin kullanıma sunulmasından sonra yapılmış olabilecek ürün değişiklikleri sebebiyle fiili durumu yansıtmayabilir. Sitede yer alan bazı ekipmanlar, sadece belirli ülkelerde bulunuyor ya da sadece ekstra ücret karşılığında sunuluyor olabilir. Umut Yalıtım, site içeriğini dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

İletişim Detayları

Üçevler Mah. Nilüfer Ticaret Merkezi
56. Sokak No:80
Nilüfer / Bursa
Türkiye

Email: umutyalitim@umutyalitim.com.tr
Website: www.umutyalitim.com.tr

Firma Detayları

Umut Yalıtım Çatı Kaplama İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Mersis No: 0892028258500010

Sicil No: 63083